آموزش تغییر و سفارشی سازی read more یا ادامه مطلب در ماژول بلاگ دیوی

پست های وبلاگ دیوی
دیوی مارکتآگوست 3, 2021

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت کافی را ببرید

اگر می خواهید قالب قدرتمند دیوی را با لایسنس اورجینال و قابلیت آپدیت اتوماتیک تهیه کنید و با ما سفری هیجان انگیز به سوی راه اندازی کسب و کاری سودآور با تجربه کنید اینجا کلیک کنید.

فارسی کردن read more و تغییر آن به متن دلخواه

یک راه عالی برای سفارشی کردن این دکمه این است که متن آن را تغییر دهید.

اگر شما از نسخه انگلیسی دیوی بر روی وب سایت خود استفاده می کنید و فارسی سازی نشده است و یا اینکه می خواهید متن “ادامه مطلب” یا “read more” را در ماژول بلاگ دیوی به متن دلخواه خود تغییر دهید احتمالا بخش های مختلف ماژول را برای پیدا کردن جایی برای درج پلیس هولدر یا متن دلخواه به جای “read more” جستجو کرده اید اما چنین جایی پیدا نکرده اید.

اشکالی در کار شما نیست و شما کارتان را درست انجام داده اید به این خاطر که در حالت عادی و با امکانات جاری ماژول وبلاگ چنین امکانی فراهم نیست و بایسی با استفاده از کد این کار را انجام دهید.

بیایید به جای استفاده از متن پیش فرض “ادامه مطلب”، آن را به چیز دیگری تغییر دهیم. به عنوان مثال، من قصد دارم آن را به “بیشتر بدانید” تغییر دهم، شما می توانید هر چیزی را که می خواهید با جایگزینی به جای آن در قطعه کد زیر قرار دهید.

اگر شما نسخه رایگان چایلدتمی که ما برای دیوی در دیوی مارکت قرار داده ایم استفاده می کنید بایستی این کد را در فایل script.js قرار دهید. در غیراینصورت بایستی کد را در مسیر Divi>Theme Options>Integrations و در قسمت  “Add code to the < head > of your blog” قرار دهید.

<script>
	jQuery(document).on('ready ajaxComplete', function () {
		//Replace read more link text
		jQuery(".et_pb_post a.more-link").html(function () {
			return jQuery(this).html().replace('read more', 'بیشتر بدانید');
		});
	}); 
</script>

ما قبلا در وب سایت دیوی مارکت در خصوص

تغییر استایل اضافه کردن باتن (ادامه مطلب) به جای متن ادامه متلب

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *